135 річчю з дня народження професора Михайла Івановича Ситенка присвячується!!!!

Лебединський фаховий медичний коледж імені професора Михайла Івановича Ситенка… Ось уже багато років наша альма-матір з гідністю носить ім’я видатного лікаря, професора, доктора медичних наук і просто геніальної людини. Сьогодні в нашому закладі пройшов цикл заходів: єдиний урок,конкурси творів, віршів «Ми - послідовники Ситенка», продовжився  багаторічний проект «Професор Ситенка – взірець для наслідування» та довготривалий проект «Ситенківці - зразок мужності, героїзму , відданості своєму народові»,(про наших випускників, учасників АТО), інтелектуальні змагання, віртуальна екскурсія «Місцями життя Ситенка» та інші тематичні заходи . Кожен студент коледжу хоче бути, хоча б трішечки ,схожим на геніального хірурга. Отже, ми - Ситенківці, і ми пишаємось цим! Впевнені, що світ іще неодноразово почує  про перемоги і професіоналізм  наших студентів, – послідовників Ситенка!