ХХ Радіодиктант національноі єдності "Виклики книжковоі ери"

     Студенти  Лебединського фахового медичного коледжу дистанційно писали ювілейний ХХ Радіодиктант національноі єдності "Виклики книжковоі ери". Викладач Ірина Нечваль запросила студентський та викладацький колективив доєднатися до написання. 
      Вітаючи всіх нас зі святом, варто вказати,  ми підтримуємо думку, що мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовікововю історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
       "Варто зазначити, що наші студенти уже 20 років разом з викладачами  пишуть такий радіодиктант, щоб продемонструвати єдність з усіма,  хто любить і шанує українське слово, - зазначила  заступник директора з навчальної роботи  Жанна Смолова  та додала: -  Знаємо, що після закінчення навчального  закладу,  наші випускники  долучаються до написання диктантів у  своїх нових колективах."