Zoom-міст: ЛФМК- Університети Європи

Отже, друзі, наша онлайн-зустріч з цікавими особистостями, яку ми присвятили дням Європи в Україні, відбулася. Zoom-міст: ЛФМК- Університети Європи. Наша гостя - студентка Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) та Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща), громадська активістка, мандрівниця, поліглотка та волонтерка AIESEC родом з Білорусі, Дар'я Ракава. Це було дійсно цікаво, захоплююче, пізнавально. Пагутарыли па-беларуску, Porozmawialiśmy w języku polskim. Протягом майже 2 годин студенти різних країн спілкувалися, намагалися вирішити для себе питання свободи саморозвитку, виходу із зони комфорту, відповідальності за власні вчинки. Наші студенти дізналися багато цікавого про особливості навчання та проживання за кордоном, роботу студентського самоуправління. А ще відгадували слова і отримають подарунки за це і за найкраще запитання. Дякуємо Дар'я Ракава за спілкування, за емоції, за позитив, що випромінюєте. Дякуємо Центру ініціатив та розвитку громадянського суспільства "ВОЛЯ І РОЗУМ", який виступив організатором заходу та сподіваємося на продовження таких зустрічей. Дякуємо студентам Лебединського фахового медичного коледжу ім. проф. М.І. Ситенка за активну участь, цікаві запитання, за творчість. Усім наснаги, успіхів, натхнення, завзятості та сміливості у своїх прагненнях, здійснення мрій!