"Я - нащадок патріотів України"

"Я - нащадок патріотів України" під таким девізом пройшов онлайн-урок мужності до Дня Героїв України у Лебединському фаховому медичному коледжі. З вступним словом до студентів звернулися викладачі Захисту Вітчизни Каплун В.В. та Закаблук О.О. Важка праця захищати мир. До такого висновку прийшли студенти першого курсу у своїх виступах. "Нам є що захищати, нам є що берегти!"- говорив Волошин О.М., головний спеціаліст відділу комплектації Лебединського військомату, під час звертання до студентів. Сьогодні не залишилось байдужих людей до долі України, а слова "патріот", "герой", " незалежність" набули для нас особливого значення. Подяка викладачам коледжу Кобзарю М.І., Корчменко Л.А. за допомогу студентам у підготовці проектів про наших випускників - героїв Селюкова Іллю та Гришака Романа. "Служу на вірність народу України" - це не просто слова з присяги- це героїзм, це мудрість, це непохитність, які дарують нам усім впевненість у завтрашньому дні.