Онлайн-конференція до Міжнародного дня медичноі сестри.

Сьогодні у Міжнародний день медичної сестри колектив Лебединського фахового медичного коледжу вітає всіх медичних сестер, а особливо наших випускників, з професійним святом. Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!  У Лебединському фаховому медичному коледжі відбулася онлайн-конференція до Міжнародного дня медичноі сестри. Всіх медичних сестер, фельдшерів, акушерок привітали зі святом начальник управління охорони здороа"я Сумської обласної адміністрації Дмитро Кравцов, головний терапевт області Галина Хомета, голова Асоціації медичних сестер Сумської області Любов Приходько, головна медична сестра Сумської обласної клінічної лікарні Тетяна Мельник, директор коледжу Олександр Удодік. Під чвс виступів ще раз підкреслили, що професія медсестри, фельдшера, акушерки - це життєлюбність, це- розуміння чужої біди, це- відчайдушна хоробрість, це- мудрість і людяність, це - величезна любов до людей. Побажали всім міцного здоров"я, великого щастя і добра.