День відкритих дверей

Гостинно відкрило двері для своїх абітурієнтів Лебединське медичне училище імені професора М.І.Сітенка. Це був День відкритих дверей. До училища приїхали ті, хто бажає пов’язати своє життя з гуманною професією медика. Разом із батьками абітурієнти відвідали куточок-презентацію «Творчість наших студентів», де були представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені руками наших творчих студентів, ознайомилися проведеними заходами, з поезією та портфоліо учасників поетичного гуртка «Оксамитові рядки».
     На другому поверсі для абітурієнтів старшокурсники проводили майстер класи за професійним направленням, провели екскурсію по аудиторіях училища, знайомилися з викладачами. Учасники гуртків художньої самодіяльності влаштували концертну програму на якій розповідали про позаурочну та гурткову роботу в училищі, про перемоги і досягнення наших студентів в пошукових роботах, волонтерському русі, спортивних перемогах, конкурсах ораторів, брейн-рингах, конкурсах професійної майстерності.
     Про навчання в училищі розповіли присутнім директор Олександр Дмитрович Удодік та заступники директора Жанна Василівна Смолова і Світлана Михайлівна Пухно.
     Абітурієнти розпочали відвідування підготовчих курсів для вступу в училище.