Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови студенти Лебединського фахового медичного коледжу відзначили проведенням філологічного турніру під гаслом "Я - студент, я хочу знати, я думаю, я вмію, я - особистість творча, я - зірка". Команди студентів другого курсу змагалися в конкурсах: орфографічна розминка, філологічні викрутаси, антисуржик, фразеологічна скарбничка, літературна мозаїка, лінгвістичні смаколики, словограй, синтаксичний коктейль. Ведуча турніру, викладач української мови Ірина Нечваль, наголосила, що знати, берегти і примножувати рідну мову -це обов'язок кожної людини. Президент студентів Денис Сосєдка та неодноразова переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Дарина Удовиченко привітали команду переможців групи 2А та всіх учасників цукерками та подарунками.