Урок пам'яті "Майдан.Територія Свободи"

Урок пам'яті "Майдан.Територія Свободи" пройшов сьогодні у Лебединському фаховому медичному коледжі з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів. Студенти та викладачі згадали сотню співвітчизників, убитих під час мирних протестів, та вшанували всіх, хто вставав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї держави. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. ...Майдан перестав бути назвою місцевості.