Семінар "Статеве виховання підлітків - запорука збереження репродуктивної функції"

Дорослі розмови з підлітками. Волонтери Лебединського фахового медичного коледжу, студенти випускного курсу та викладач планування сім"і Людмила Тихановська, провели відкритий семінар на тему "Статеве виховання підлітків - запорука збереження репродуктивної функції" для учнів Лебединської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 на запрошення адміністрації школи. Учням було акцентовано увагу на ризики раннього початку статевого життя, прищеплення навичок особистої гігієни, формування навичок безпечної поведінки в міжстатевих стосунках, статеве дозрівання, про його природу та особливості перебігу. Треба багато вчитися, щоб знати хоть трохи. Будьте здорові!!!