Студентський бал

Ось знову довгоочікуваний студентський бал у Лебединському медичному училищі. Вишукані сукні, елегантні студенти, креативні викладачі, підведення рейтингу кращих студентів, нагородження, солодощі, дискотека. Для першокурсників він був першим студентським балом, а для випускників - останнім училищним. Ведучі  святкового дійства – заступники директора Жанна Смолова та Світлана Пухно розповідали історію виникнення свята, цікаві  події із студентського життя. Виходом дебютантів, студентів - першокурсників, розпочався бал. Ними були першокурсники, яких було до 80 чоловік і вони виконали Полонез. Далі пішли номінації. Кожна група училища представляла одного студента від групи в кожну номінацію. І так, номінація «Навчання» в якій перемогу здобула Дарина Удовиченко (група 4мА), «Науково-пошукова робота» перемогу отримала Головач Аліна (група 4мА), «Розвиток студентського самоврядування» - Сумцова Валерія (група 4мА), «Кращим волонтером» став Костянтин Костенко (група 3фБ), «Кращий спортсмен» - Вікторія Корх (група 4мА), «Розвиток художньої самодіяльності» - Даша Ятленко (група 4мА), «Кращий студент» - Яна Кубрак (група 4фБ), «Кращий в професійній майстерності» став Хрін Віталій (група 4фБ).  Грамоти, солодощі та подарунки доповнювали свято. Директор училища Олександр Удодік привітав зі святом всіх студентів і вручив кожній групі солодкі подарунки. Як і щороку ми раділи, що наші випускники також розділяли Свято студента разом з нами. Це дійсно був справжній бал: Вальс, Полонези, Мазурки, Гавот, Танго… В дружньому колі адміністрація, викладачі та студенти прийняли участь у майстер-класі по вивченню танцю Гавот, який провела керівник хореографічного колективу Олена Єршова.  Звичайно ж звучав Гімн училища та Гімн студентів, виступали учасники танцювального колективу «Максимум», ансамблю «Веселі ложки», вокального ансамблю «Октава». Друга частина свята також була запальною і веселою. Студентство дружньо танцювало на дискотеці, вітаючи переможців студентських номінацій і один  одного зі святом .