Виїзна конференція з паліативно-хоспісної допомоги

У рамках обласної програми паліативно-хоспісної допомоги на 2019-2020 роки виділені кошти на післядипломну підготовку молодших медичних спеціалістів. Третій рік поспіль організовуються курси на базі відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів Сумського медичного коледжу за сприяння обласної організації громадської організації «Всеукраїнська ліга розвитку паліативно-хоспісної допомоги». Слухачі проходять практичну підготовку в хоспісних відділеннях Сумської області.
     7 листопада  слухачі даних курсів завітали та відпрацювали у відділенні  паліативної та хоспісної допомоги Лебединської ЦРЛ. Завідувач відділення Костюк С.І,, старша медична сестра Ведмиденко В.В., заступник директора з виховної роботи Лебединського медичного училища імені проф. М.І.Сітенка Пухно С.М. розповіли про роботу у відділенні  волонтерів-студентів училища. Поділилися досвідом організації догляду за пацієнтами.
     Головний лікар Лебединської ЦРЛ Шепіль В.М. та голова обласної організації громадської організації «Всеукраїнська ліга розвитку паліативно-хоспісної допомоги» Приходько Л.В. вручили посвідчення курсантам за курси.