«Walk for freedoom/Хода за свободу»

Викладачі і студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка долучилися до всесвітньої щорічної акції «Walk for freedoom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо цієї проблеми, бо  сучасне рабство – це міжнародний злочин, жертвами якого стають усі нації і люди усіх рівнів достатку, а тому суспільство має консолідувати зусилля задля попередження та усунення цього негативного явища. Під час акції було зачитано Декларацію свободи і наголошено,що торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном.