День всіх святих – Хеловін. «Trick or treat!» – «Пригощай, або пожартуємо!»

«Trick or treat!» – «Пригощай, або пожартуємо!» 31 жовтня – канун Дня всіх святих – Хеловін. Зовсім недавно це свято увійшло в наше життя, але стало доволі популярним.
      Студенти на чолі з викладачем іноземної мови Оленою Каплун  представили театралізовану виставу Helloween fashion show або Краса – страшна сила з низкою тематичних конкурсів, а всі охочі долучилися до нього. Згідно традиції свята на театралізоване дійство завітав колектив  костюмованих персонажів, які проводили дійство «Trick or treat!» – «Пригощай, або пожартуємо!». І це був лише початок. Учасники й глядачі поринули в таємничий, містичний світ. Відьми та привиди, феї та вампіри, мумії та інша нечисть у декорованому кажанами, павутинням і гарбузовими ліхтариками амфітеатрі повною мірою відтворили ідею свята, отримали призи й визнання глядачів. Звичайно, традиції та звичаї, пов’язані з Хеловіном, дещо нам незвичні, але отримані позитивні емоції «розфарбували» звичайний день у яскраві кольори й дозволили на мить забути про щоденні справи. Святкування відбулося  з друзями, бо Хеловін — єдине свято, на яке можна одягнути якесь лахміття, перевтілитись в чудовисько і не хвилюватися, що оточення буде показувати на тебе пальцями і говорити на тебе «crazy». На Хеловін студенти, як і заведено, вбралися у страшні костюми вампірів, вовкулаків, відьом. Дехто  переодягнувся в персонажів з улюблених фільмів або коміксів, тематично розмалювавши обличчя. Це не є традиційним святом для України, але саме його незвичайність і божевільність чомусь притягує. Мабуть молодість на те і молодість. Студенти з задоволенням грали в міфічні ігри, підтримували один одного. Одним з головних атрибутів цього свята є світильник Джека (гарбуз з вирізаними очима і ротом, зі свічкою всередині). Групи підготували такі гарбузи , прийняли участь та отримали призи за кращий плакат,Конкурс на кращий костюм відзначив  переможців у номінаціях: «Найстрашніший», «Найоригінальніший», «Найсмішніший», «Найкреатиивніший», «Найказковіший», «Найпідготовленіший» тощо. Всі задоволені, всі: і учасники, і глядачі були єдиним цілим у проведені цього міфічного заходу. А після цього, пішли відповідально готуватися до завтрашнього навчального дня.