Обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін ЗФПО

У Лебединському медичному училищі імені професора М.І.Сітенка відбулося обласне методичне об’єднання викладачів гуманітарних  дисциплін ЗФПО «Гуманітарний аспект підготовки молодших спеціалістів на шляху до SMART-суспільства: реалії, проблеми, перспективи». Викладачі обмінялися досвідом роботи, познайомили колег з передовими методами своєї роботи. Ми познайомили колег з матеріальною базою училища, провели майстер-класи з надання першої домедичної допомоги та показали виховний захід «Лінії життя моєї Батьківщини». З українською гостинністю, відкривши виховний захід тематичним українським народним танком, на вишиваному рушникові  вручили хліб та сіль гостям. І завирувало свято студентської творчості, пройшовши лініями життя нашої Батьківщини. Учасники художньої самодіяльності училища дарували пісні, гумор, вірші, грали на ложках. Студентські таланти, поєднані з українським колоритом нікого не залишили байдужими.