Перший день навчання...

     Друге вересня - день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. 
     В Лебединському медичному училищі мені професора М.І.Сітенка він був насиченим і цікавим. Ми всі разом, взявшись за руки і, організувавши ланцюг дружби, попрямували до Меморіалу Слави і зібралися, щоб гарно і плідно розпочати новий навчальний рік. Так як це був ранок то і розпочали ми його сучасною руханкою «Зуза». Виконували вправи всі, встигаючи за учасниками хореографічного колективу «Максимум». Дізнавшись про план та розклад роботи на день, студенти розійшлися по локаціях на заняття. Тут, на свіжому повітрі згідно розкладу, пройшли чотири пари в рамках квесту «Подорож до країни ЛМУ»: навчалися, пізнавали і обмінювалися враженнями.
     Далі була традиційна каша «Дружби», «Коло друзів» під час якого старшокурсники вболівали за першокурсників, як вони проходили випробовування, естафети та змагання, вітали першокурсників та давали свої студентські настанови та продовження різноманітних випробувань для першокурсників «Перший раз – на перший урок». 
     Директор училища Олександр Дмитрович Удодік привітав усіх з початком нового навчального року, висловив сподівання, що цей рік буде успішним для всіх і принесе тільки приємні враження. В кінці дня ми обмінювалися враженнями та побажаннями і ефектно, голосно, по-молодіжному драйвово підняли руки вгору і включили свої гаджети з заздалегідь записаним мелодійним звуком дзвінка. 
     Так інноваційно і на всю силу пролунав перший дзвінок для наших студентів - медиків. Звичайно, говорили і про те, що попереду у нас багато справ і гарних ідей, які ми будемо втілювати в життя.