Посвята в студенти

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ. День знань. Посвячення в студенти. Нові друзі. Нова група. Нове місто. Нові враження. Студенти...
     У Лебединському медичному училищі особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! В цей день в нашому училищі відбулися урочистості з нагоди  посвяти першокурсників в студенти. Подія, яку першокурсники училища запам'ятають назавжди.
     З хвилюванням вони слухали учасників театралізованого дійства, яке відкрив Казкар. Було проведено урочисте представлення  атрибутів студентського життя Залікової книжки, Студентського квитка, Сесії, Стипендії. Вони разом з Лікарем та його Асистентками провели традиційну  атестацію першокурсників. Свої настанови сказав величний Гіпократ і під супровід асистенток запалив вогонь знань. Неповним було б свято без Хвостиста, Шпаргалки, Вічних студентів, Вогню знань.
     Трепетним моментом  для всіх було одягання білих халатів та зачитування присяги першокурсників.  Саме цього дня, склавши присягу, першокурсники стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері. За них раділи і підтримували в залі батьки і друзі.
     З вітальним словом до першокурсників звернувся директор училища Олекандр Удодік, який відзначив, що цього року дружна родина медичного училища поповнилася новими студентами-першокурсниками і зауважив, що цьогорічні вступники поповнять здобутки попередніх поколінь.